Třetí ELLE Man právě v prodeji!

Váš oblíbený módní časopis vám toho ve třetím čísle nabídne víc než dost. Baví vás víc realita, nebo raději sníte? ELLE Man pamatuje na obě varianty.

A co dalšího přináší nové vydání ELLE Man?
Například výběr z aktuálních módních kolekcí, které vám představí ti nejlepší z nejlepších – slovenský topmodel David Trulík a Simon Nessman z Kanady. Představíme si 24 top parfémů sezony. 

Exkluzivně v ELLE Man! Největší odborník na atentát na Heydricha u nás, historik a spisovatel Jiří Padevět, vám nabídne úplně nový pohled na Operaci Anthropoid. 

Dozvíte se, za co vyměnili hokej zlatí chlapci z Nagana Petr Nedvěd a Martin Ručinský.

9 příběhů a splněných snů – nečekejte červenou knihovnu ani new age kecy. Tato Liga 9 výjimečných žije normálně mezi námi a dělá i naše životy lepšími a krásnějšími. Seznamte se s jejich příběhy.

A další ochutnávka témat ze třetího vydání ELLE Man:
Jak ze sebe udělat Ironmana? Záleží na velikosti vašeho penisu? Jste 100 % heterosexuál? Chcete znát všechny módní a kosmetické novinky a vychytávky? Chcete se projet po nejlepší silnici na světě? Jak chutná víno snů? Má cenu psát si deník na papír i v roce 2016? A proč byste se měli vypravit do míst, kde se udály zázraky?

Nový ELLE Man v tom má naprosto jasno – NENÍ DŮLEŽITÉ, KDO JSTE, JE DŮLEŽITÉ, O ČEM SNÍTE