Vánoční soutěž o originální jelení šperky

Soutěžte s Burdou Style a získejte jednu z handmade broží ve tvaru jelínka z vánoční edice od značky Deers!

Jak se zapojit do soutěže?
Zašlete nám fotografii vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace nebo výzdoby společně s vaším jménem a adresou, a to E-MAILEM na redakce.burda [at] burda.cz, do předmětu uveďte VÁNOCE.

O co se soutěží?
Výhru získá 18 nejoriginálnějších fotografií, z toho prvních 8 velkou a dalších 10 malou brož od české značky Deers v čele s designérkou Kamilou Písaříkovou.

A na co se můžete těšit?
Letošní vánoční a zimní stádo jelínků je sladěné do elegantní barevné kombinace zlaté a černé, aby vám pěkně ozdobilo sako či kabát a rozjasnilo chladné dny. Aktuální edice Deers šperků se třpytí ještě více než obvykle, je totiž nazdobena broušenými kamínky a perličkami Swarovski Crystals a jako vždy vyniká velkou dávkou kreativity a hravosti, která se pro ni během let stala příznačnou. Za dobu své existence si jelínci získali mnoho fanynek nejen v České republice, ale také za hranicemi. Zákaznice je nosí například v Japonsku, Americe a Mexiku. S roztomilým motivem se můžete setkat na brožích, čelenkách, náhrdelnících a třeba i prstýncích.
 
Uzávěrka a vyhlášení soutěže
Uzávěrka pro zařazení do soutěže je 27. 12. 2016. Seznam výherců bude zveřejněn v Burdě Style 2/2017, která vychází 25. ledna 2017, a na webu.
 
Soutěž platí pouze pro ČR. Na výhru není právní nárok. Úplná pravidla účasti v soutěži naleznete na webových stránkách www.burda.cz.