STYLE KARTA

O projektu: 
Na Dny Marianne vyrazte s kartou od Raiffeisenbank! Ušetříte 

Největší nákupní akce se letos bude konat už po osmnácté. 

Co je podle vás nejdůležitější ve Dnech Marianne? Bezpochyby ušetřit. A to co nejvíce. Jak na to?  

Princip zůstal stejný, jen banka se mění. Pokud během nákupního víkendu v obchodech partnerů předložíte slevový kupón z časopisu Marianne či Marianne Bydlení, získáte uvedenou slevu a často navíc dárek. Slevy přitom nejsou vůbec bezvýznamné, většinou se pohybují na úrovni 20 %, ale letos dosáhnou až 70 % z ceny! O nejoblíbenějším nákupním víkendu v České republice, 14. až 16. září, si doma ale rozhodně nezapomeňte ani platební kartu od Raiffeisenbank, se kterou získáte navíc 3% slevu na váš nákup.  

Chcete ještě víc? Pořiďte si od Raiffky i kreditku!

Pokud ještě nemáte kreditní kartu a přemýšlíte o ní, pak je vhodný čas si jí pořídit. Když od 24. srpna do 16. září požádáte o kreditní kartu Style, dostanete zpět až 500 Kč zpět za váš první nákup. Kartu si můžete jednoduše sjednat na webových stránkách www.dnymarianne.czwww.marianne.czwww.elle.czwww.joyonline.czwww.poslirecept.czwww.apetitonline.czwww.svetzeny.cz, nebo přímo u promo stánku Raiffeisenbank, který je součástí Marianne Lounge po celý nákupní víkend.  Promo stánky najdete na třech místech v České republice – v pražském obchodním centru Chodov, na Ovocném trhu v Praze 1 a v obchodním centru Nová Karolína v Ostravě. 
  • Každý, kdo si od 24. srpna do 16. září na webových stránkách www.dnymarianne.czwww.marianne.czwww.elle.czwww.joyonline.czwww.poslirecept.czwww.apetitonline.czwww.svetzeny.cz založí kreditní kartu Style, dostane od Raiffeisenbank zpět až 500 Kč za svůj první nákup. 
  • Ten, kdo si o kreditní kartu Style požádá během nákupního víkendu na stánku Raiffeisenbank, dostane na místě papírovou kartičku, s níž získá dodatečnou slevu ve výši 3 % nebo dárek. Zbytek výhod, které Style karta přináší, bude moci využívat od chvíle doručení karty. 
  • Přesná pravidla marketingové akce jsou k dispozici na www.rb.cz/ 

Dopřávejte si luxus po celý rok 

Kreditní karta už dávno není jen úvěr. Při správném výběru karty získáte celoročně slevy do luxusních obchodů, vstup do letištních salonků, výhody věrnostních programů, asistenční služby a další. Navíc můžete ročně uspořit tisíce korun. Jedinou podmínkou je, že budete svoji kartu využívat co nejčastěji. Z každé platby vám banka vrátí část utracené sumy.  

Do 18. ročníku Dnů Marianne se i letos zapojí tisíce obchodů po celém Česku a Slovensku.  Buďte na tři dny největších nákupů připraveni a získejte maximum slev a dalších výhod.  

 
Přesvědčte se sami o výhodách platebních karet Raiffeisenbank na www.rb.cz nebo zavolejte na bezplatnou infolinku 800 900 900.