Časopisy pro ženy

Katka je vysokonákladový magazín s TV programem pro čtenářky širokého věkového spektra, které vyznávají moderní a aktivní přístup k životu. Je zdrojem zábavy, inspirace i užitečných informací. Pestrá paleta rubrik oslovuje ženy, které se starají o domácnost, se zájmem pečují o svůj zevnějšek a také o zdraví a sportovní i kulturní vyžití celé rodiny. Týden co týden Katka přináší spoustu novinek z oblasti módy a kosmetiky, zajímavé recepty, téma k zamyšlení i spoustu praktických rad.
Titul určený všem, pro které je vaření a dobré jídlo koníčkem. Je sestaven výhradně z receptů čtenářů, přináší také zajímavé a užitečné rady do kuchyně.
Tento titul určený všem, pro které je vaření a dobré jídlo koníčkem. Je sestaven výhradně z receptů čtenářů, přináší také zajímavé a užitečné rady do kuchyně.
Jediný časopis o módě s více než padesátiletou existencí na evropském trhu, který je navíc díky svému unikátnímu konceptu považován za fenomén i autoritu zároveň. Měsíc co měsíc prezentuje Burda nejnovější trendy světové módy, ale navíc přináší svým čtenářkám také originální střihy, podle kterých si mohou ušít vlastní modely. Burda je ale víc než jen módní žurnál, je to také časopis zabývající se tématy blízkými současné ženě. Pravidelně se věnuje zdraví, referuje o kosmetických novinkách, představuje výrazné osobnosti ze světa módy, pomáhá s výběrem módních doplňků, zve k prostřenému stolu...