Velká letní soutěž
MarieMedkováLodhéřov
KamilaAndrováZaječice
PavlaZubatáVnorovy
Kateřina SládkováKladno 7
KarelSetničkaPraha 4
JitkaPokornáJihlava
AnnaKoudelkováBoskovice
MiroslavKubíčekLitvínov
Předplatné časopisu Pošli recept! na rok 2019 vyhrává
Hana KosíkováSedlec-Prčice
MilanBártaVrdy
Marie VáňováPrůhonice
TerezaMikulášováLetohrad
Výherci v soutěži: Česko krásné, česko mé
JménoPříjmení Město
JitkaPavlíkováStrakonic
AlenaŠtrougalováNeštěmice
ZdeňkaHlockáKolín 2
Petra GeletičováNový Bydžov
VěraNovákováOlomouc
HanaStejskalováBrno
HanaMartincováNáchod
Zdeňka BlažkováVsetín
Výherci: SOUTĚŽ, CO MÁ GRÁDY
JménoPříjmení
MartinaMaternová
ZdeňkaHlocká
MartinaAntalová
PavlaZubatá
MartinŘíha
RadkaHavlíčková
PavelKonečný
EvaMoravcová
ZdenaVlasáková
MarieKratochvílová
Lucie Bartošová
Výherci soutěže: VÁNOČNÍ SOUTĚŽ
JménoPříjmeníMěsto
DrahomíraMaršíkováLouhy
MichaelaHájkováKačice
LenkaKulhánkováPardubice
HanaŠátralováPraha 9 - Čakovice
MichaelaVébrováVšelibice
LucieNovákováVšestary
AlenaŠtrougalováNeštěmice
MonikaHodanováKladno 4
JitkaHouzarováPísek
PavlaZubatáVnorovy
Výherci soutěže: PODZIMNÍ SOUTĚŽ!
JménoPříjmeníMěsto
LucieZubatáVnorovy
VěraKurfiřtováOstrava
ZdenkaBlažkováVsetín
MartinBartesJemnice
EvelínaKučerováCvrčovice
LadaKrálováKostelec nad Černými lesy
GabrielaHodanováKladno
JitkaPavlíkováStrakonice
MiroslavaKučerováCvrčovice
IrenaProcházkováJimramov
Pošli recept! LETNÍ SOUTĚŽ!
JménoPříjmeníMěsto
JitkaPavlíkováStrakonice
LadaKrálováKostelec nad Černými Lesy
Václav CharvátLouny
Pavla ZubatáVnorovy
EvelínaKučerováCvrčovice
Aleš SláničkaKladno 4
JamilaKellerováKladno Rozděkov
Výhra v soutěži: Domácí džem je nej
JménoPříjmeníMěsto
LadaKrálováKostelec nad Černými lesy
MagdaDaubnerováRosice u Brna
EvelínaKučerováCvrčovice
DrahomíraMaršíkováLouny
JitkaPavlíkováStrakonice
MichaelaHájkováKladno 1
MonikaHodanováKladno 4
PetraFormanováŠumná
JanaJílkováPolička
SlávkaFrančíkováKlatovy
Výhra v soutěži časopisu:PR!,v č. 8/17 a sp. 7/17
JménoPříjmeníMěsto
PavlaZubatáVnorovy
KateřínaSládkováKladno 7
DagmarKubiczkováTřinec
JanaKaderováVelvary
PetraBogarováVyšní Lhoty
KateřinaFritscherováLitovel
MartinaFrajbišováBrno
Eva KášováPraha
JanaHlaváčová
JarmilaRybářová
Narozeninová soutěž
HanaMartincováNáchodvýhra: kávovar
Jana ProkopováDolní Městovýhra: kávovar
MilanBártaVrdyvýhra: kávovar
VladimíraStřílkováPoličkavýhra: odšťavňovač
MarieSílováPoličkavýhra: tlakový hrnec
MarieStropnickáPísekvýhra: předplatné
AndreaHouzarováČeské Budějovicevýhra: předplatné
Jan StropekLipno nad Vltavouvýhra: předplatné
MarkétaPotužákováChrudim 2výhra: předplatné
EvaRegnerováp. Benešov u Semilvýhra: předplatné