Výherci křížovky o kuchařku RYCHLÉ OBĚDY z edice Apetit
JménoPříjmeníMěsto
Kateřina DrátovníkováChotěšov
PetrGrieblerHrušovany u Brna
MarieNová Svojšice u Kolína
JaroslavNovotnýČeské Meziříčí
PetraTaterováLhota pod Libčany
Výherci křížovky o roční předplatné SŽ
JMÉNOPŘÍJMENÍMĚSTO
VlastaFraňkováTetčice
TadeášFrömlBechyně
VěraHovorkováCheb
JitkaKufováTěrlicko
RadkaVejvodováPelhřimov
Výherci křížovky o kuchařku BEZ MASA z edice Apetit
JménoPříjmeníMěsto
MilanBendlBrno
VlastaFišerováZaječov
AlešMaurerJaroslavice
MarcelaSvobodováOstřešany
Lucie Zemanová Plzeň
Výherci křížovky o roční předplatné SŽ
JMÉNOPŘÍJMENÍMĚSTO
HanaČernochováNový Jičín
VěraČeškováBrno
JitkaMiewaldováStárkov
MartinaTuhovčákováPardubice
LukášVávraPraha
Výherci křížovky o kuchařku ZIMA z edice Apetit
JMÉNOPŘÍJMENÍMĚSTO
MichalHégrKněževes
DagmarJanírkováRatiboř u Vsetína
IvanaMarešováČeské Budějovice
PetraSimovaDříteň
PavelŠimekLiberec
Výherci křížovky o balíček látkových masek Tonymoly "I'am Real" II.
JménoPříjmeníMěsto
Lucie Černá Plzeň 
MiladaMacekováSezimovo Ústí
PetraPytlíkováDobrodín
DavidČernínOstrava 8
JiřinaUrbanováPoříčany
Viola KristofikováTeplá
LenkaHýblováPustimer
JitkaSoukupováOstrava
AndreaKuglerováJaroměřice nad Rokytnou
EvaJandíkováPardubice
DagmarRegentováPřerov
Petra Žalská Jilemnice
AnnaKadlecováPraha 5
KvětaWienerováNový Rychnov
MartinaFořtováHolýšov
Výherci křížovky o balíček látkových masek Tonymoly "I'am Real"
JménoPříjmeníMěsto
LucieČerná Plzeň
MarieSlabáMladá Boleslav
LucieCharvátováHavlíčkův Brod
HelenaMichalcováPardubice - Staré město
DavidNohejlKněževes
Regina Kývalová Týniště nad Orlicí
KateřinaSpurnáBohuňovice
HanaHyžďálováPřerov
LubomírŠvarcZnojmo
JaroslavaLomičováLomičová
ZlaticaRybářováPardubice - Bílé předměstí
LenkaHanzalováStudená
OlgaCahelováBřezolupy
DanaČernohousováPraha
KarelBorýsekSuchá Loz
Výherci křížovky o balíček kosmetiky značky Dermacol
JménoPříjmeníMěsto
VlastaFraňkováTetčice
EvaHejhalovaSedlčany
DagmarZidkovaTrest
TomášCapStará Lysá
MarieSvačinováNeurazy
MartinKellnerPraha 8
GabrielaJandováKroměříž
AlenaJeřábkováPraha 4 - Michle
IvetaJurikováZnojmo
BlankaHábováPraha
DavidNovákLíbeznice
AlenaErlebachováVelké Hamry
SáryKubátováMníšek pod Brdy
Zdeňka Novotná st.Hříměždice
IvanaValentová MUDrPardubice - Nemošice
LudmilaSkácelováPřerov VI - Újezdec
TomášZehnulaKroměříž
StanislavaPetkovováPraha 6
Miroslav BorovskýDesná II
Kateřina NovákováNečín
Výherci křížovky o balíček kosmetiky značky Sephora
JménoPříjmeníMěsto
HanaVorlováStod
OlgaCahelováBřezolupy
IvaZimováKněžice
MartinaBorýskováSuchá Loz
VáclavMachekPelhřimov
EliškaHubáčkováHolešov
JanaKylarovaLanškroun
JiřinaKotryováRuda nad Moravou
Šárka TraplováOstrava
TerezaHejlováSepekov
LadislavBartůněkSkuteč
JaroslavaProškováPelhřimov
HanaHyžďálováPřerov
ZdeňkaHurdováPraha 6
HelenaKučabováZruč nad Sázavou
JitkaPlacháBatelov
LucieMiksováHorní Datyně
ZdeňkaMácalováPardubice
HanaJančálkováValašské Meziříčí
Jiřina Obychodová Krupka
Slavíme 5. narozeniny SŽ - večeře v restauraci Aureola
PříjmeníJménoMěsto
ČermákováMartinaNedvědice
GalertováLenkaJinočany
ŠpurkováZdenaPraha
ŠtefanováMilenaPraha
ZemanováEvaMladá Boleslav
Slavíme 5. narozeniny SŽ - kosmetika LR HEALTH & BEAUTY
PříjmeníJménoMěsto
CzyžSandraOlomouc
RučkováIrenaRaškovice
MorávkováJanaBrandýs nad Labem
RučkováMarieFrýdek-Místek
ŠtěpánkováHelenaOlomouc
Slavíme 5. narozeniny SŽ - 1+1 košile, Salon Portamento
PříjmeníJménoMěsto
ŠmídkováPetraStříbro
Slavíme 5. narozeniny SŽ - poukaz na kurz, Škola plnění přání
PříjmeníJménoMěsto
SeverinováPetraProsiměřice
SzymeczekAndreaTřinec
ZítkováTerezaOpatovice nad Labem
Slavíme 5. narozeniny SŽ - předplatné SŽ
PříjmeníJménoMěsto
BílekMichalJičín
BogarováPavlaVyšní Lhoty
JarošekMartinFrýdek-Místek
KrestováTerezaOstrava
LomičováJaroslavaLibochovice
PivoňkováAlicePraha
Křížovka o kuchařku z edice Apetit - Sýry
JménoPříjmeníMěsto
ZuzanaŠilhánováDobruška
LukášHnilkaBolatice
ŽanetaBenešováKarviná-Ráj
LuckaPokornáLitoměřice
PetrŠmídBrno
KvětaKřivohlávkováDlouhá Třebová
JiříMichalec PaedDr.Pardubice - Staré město
KamilaDvořákováTábor
AlexandraFrantíkováČeské Budějovice
VáclavMachekPelhřimov
MarieSuchanováHluboká na Vlt.
LubomírHonzaPardubice - Polabiny
JaroslavaBarešováPřelouč
DavidČernínOstrava 8
AnnaPytlíkováHolýšov
IvetaČernáKutná Hora
OlgaCahelováBřezolupy
PetrVoborskýLoštice
AloisPavlíčekp.Zdounky
BarboraMusilováKroměříž
Křížovka o balíček značky Doctor BABOR
PříjmeníJménoMěsto
SytnýJaroslavLedce u Plzně
LiškováZuzanaČeské Budějovice
ŠimekAntonínLiberec 12
ProškováJaroslavaPelhřimov
ŽabenskáBarboraKopřivnice
PrečPavelHranice
KřenováJaroslavaZlín
NolčováEvaŠťáhlavy
ŠimonováDanaOdry
RýznarováIvanaČeské Meziříčí
VitásekAlfonsBolatice
KubcováBohumilaÚstí nad Labem
NěmcováMarkéta Brno
VašulínJaroslavHavířov-Město
DančováBeataKarviná-Ráj
ZimováIvaKněžice
VoráčkováJiřinaPraha 4-Kamýk
PizúrováIvanaTroubky
HaráskováHelenaKroměříž
HájkováOlgaNové Strašecí
JménoPříjmeníMěsto
PetraKlívarováOpava
KateřinaNováková - mladšíBrno-Bystrc
ZuzanaIzákováDobruška
KamilaČernáKarviná
JanaPadiorPraha
MiloslavDrábekRapotín
HanaPrečováHranice
EvaŠidlíkováBěrunice
JaroslavZemanPraha
HanaPášováÚstí nad Labem
RenataAdamcováPraha
Silvie VašulínováHavířov
BeataDančováKarvíná-Ráj
AnnaŠebestováHodonín
DagmarMuskováKadaň
BřetislavUhlířBřeclav
JarmilaNeumanováChrudim
FrantišekPizúrBochoř
Robert ŠmétkaČeská Třebová
VěraOuškováLomnice nad Lužnicí
Křížovka o nože Victorinox
JménoPříjmeníMěsto
PavlaKlimešováPlzeň
MartinaTatarkováTopolná
HelenaPourováValdice
MarieSlabáMladá Boleslav
JarmilaSteinbauerováTábor
DenisaSovováPraha 5
Andrea ČervenkováDolní Bojanovice
Tereza PeškováPraha 8
MonikaStiborskáOstrava
JitkaKufováTěrlicko
VěraKolouchováValašské Meziříčí
PetraKocurkováNové Sedlice
BoženaMagerčiakováKarviná-Ráj
OlgaCahelováBřezolupy
PetraKlívarováOpava
Stanislav SpurnýHarrachov
HanaRybkováČeská Třebová
ZuzanaŠímováTeplice
StanislavNedbalHulín
Hana SuchánkováNové Město nad Metují
Křížovka o vysoušeč Rohnson
JménoPříjmeníAdresaMěstoPSČ
LucieČernáPlzeň
helenapourovávaldice
MartinaTuhovčákováPardubice
JiřinaCsereyováMoravská Ostrava
KatkaOtrubováKarviná-6
JosefDanešHostivice
PetraKuřátkováTýniště nad Orlicí
JarmilaNeumanováChrudim
MilanPošíkKutná Hora
MonikaBeránkováPraha 4 Záběhlice
KvětaKuncováTelnice u Brna
ŠárkaLýrováHavlíčkův Brod
EvaVitákováPraha 6
BarboraPetrtýlováPraha 8
HanaVovsíkováSedlčany
DagmarDědičováBrno
AlešKvapilPardubice
AndreaPavelkováChrudim III.
PetraZaoralováKojetín
JaroslavaRekovaRonov nad doubravou
Křížovka o povlečení Blancheporte
ŽanetaŠafaříkováKarviná-7
JarmilaTurčinováBrno
ŠárkaProcházkováBrno
LucieTurkovaGolčův Jeníkov
PetrGrieblerHrušovany u Brna
LadislavTurčin st.Brno
PetraProcházkováJaroslavice
PatrikBergerBrno
LadislavTurčinBrno
AlešMaurerJaroslavice
LudmilaStratilováHulín
JanaČernohousováOrličky
SilvieŽarkova Ostrava-Poruba