Volná místa

Lektor/-ka kurzů šití

Umíte šít a měla byste zájem spolupracovat s časopisem Burda Style jako lektorka našich kurzů šití? Neváhejte a přidejte se k nám!

Požadujeme:

  • zkušenosti se šitím a ideálně také dílnu s minimálně třemi šicími stroji
  • kreativitu a schopnost pracovat s lidmi
  • samostatnost a pečlivost
  • zájem o módu a šití

Nabízíme:

  • spolupráci na projektu Burda Akademie - kurzy šití pro každého
  • kreativní práci

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s ukázkami Vaší práce e-mailem na akademie [at] burda.cz.

Inzertní poradce/obchodník

Máte zkušenosti s obchodní činností nebo prodejem inzerce? Chcete pracovat ve společnosti s nejlépe propracovaným provizním systémem, jaký Vám nenabídne žádné konkurenční vydavatelství v ČR? Hledáme nové tváře pro prodej inzerce !

Co Vás čeká:

  • prodej inzertního prostoru do tištěných časopisů
  • každodenní komunikace se současnými i novými klienty z různých segmentů
  • příprava nabídek a inzertních projektů
  • udržování obchodních vztahů se stálými klienty

Co k práci potřebujete:

  • prodejní dovednosti nezbytnou podmínkou, zkušenosti z médií velkou výhodou
  • orientaci v oblasti médií nebo reklamy
  • excelentní prezentační a komunikační dovednosti
  • vytrvalost a silnou orientaci na výsledky, obchodního ducha
  • reprezentativní vystupování
  • odolnost vůči stresu
  • zájem o média
  • AJ na komunikativní úrovni

Co můžete získat:

  • nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • propracovaný a transparentní provizní systém
  • mobilní telefon, notebook i pro soukromé účely
  • nové zkušenosti a další rozvoj obchodních dovedností
  • práce na ŽL s fixní složkou

Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz.

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich kariérních stránkách.

Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas, aby společnost Burda Praha, spol.s r.o. se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3 za účelem zprostředkování práce a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. zpracovávala Vámi poskytnuté osobní údaje. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněno písemnou formou.

ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Hledáme asistentku vedení společnosti s aktivní znalostí anglického a něměckého jazyka a se zkušenostmi na obdobné pozici.

Pracovní náplň:
  • administrativní a organizační podpora členů vedení společnosti
  • vedení agendy a archivace dokumentů
  • vyřizování korespondence v anglickém i německém jazyce
  • organizační zajištění schůzek a služebních cest
  • příprava prezentací v Power Pointu dle zadání
  • správa korporátního webu
Požadujeme:
  • praxi na obdobné pozici
  • výbornou znalost práce na PC, MAC výhodou
  • výbornou znalost Power Pointu
  • aktivní znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • samostatnost
Nabízíme:
  • práci pro prestižní mezinárodní vydavatelství
  • práci v hezkém prostředí s příjemnými lidmi
  • osobnostní rozvoj a získání různorodých pracovních zkušeností
  • firemní benefity: pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové vzdělávání

Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz

KOORDINÁTOR INZERCE

Do týmu Back Office hledáme komunikativního člověka se zájmem o různorodou práci, který se chce podílet na obchodních činnostech našeho vydavatelství.

  • organizační podpora inzertního oddělení
  • koordinace inzerce v rámci vydavatelství
  • kontrola rezervací v systému a zajištění podpisu rezervací v daném termínu
  • včasné zajištění inzertních podkladů, kontrola a expedice pro další zpracování
    kontrola rozpisu inzerce a průběžná aktualizace
  • příprava podkladů pro fakturaci, kontrola faktur
  • komunikace s klienty

Požadujeme:

  • praxi v zákaznickém servisu
  • dobrou znalost MS Office, orientaci na internetu
  • skvělé organizační schopnosti
  • pečlivost a odolnost vůči stresu
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • dynamickou a různorodou práci v prestižním vydavatelství
  • mladý a příjemný kolektiv
  • získání různorodých pracovních zkušeností