Digital

Uznávaný portál zaměřený na jídlo, napojený na silnou značku tištěného časopisu
Chip.cz je web o počítačových technologiích
Přední luxusní portál specializující se na módní trendy a krásu
Hrej.cz je momentálně jednou z nejnavštěvovanějších herních stránek na českém internetu, která se věnuje novinkám v oblasti IT a elektroniky Nabízí denně aktualizovanou databázi videoher a her zdarma ke stažení, aktuální
Joyonline.cz je stylem moderních žen Nabízí novinky ze světa celebrit a módy a radí, jak být krásná a fit.
Luxusní portál specializující se na životní styl žen po třicítce Marianne.cz je spolehlivá přítelkyně s bohatými životními zkušenostmi, vždy připravena poradit, vyslechnout i pobavit. Tento titul je určen pro moderní ženy, které vědí, že nikdy není na nic pozdě, a proto se nebojí začínat znovu a lépe.
Módní web s charakterem, určený čtenářce s jasnými názory a vytříbeným smyslem pro styl Marie Claire je známa názorově provokativním, inspirujícím, a přesto podstatným a zároveň zábavným obsahem. Oslavuje ženy, které jsou stylové, nezávislé
Obsah poslirecept.cz je tvořen recepty od uživatelů Pošli recept! je web určený všem, pro které je vaření a dobré jídlo koníčkem. Je sestaven výhradně z receptů čtenářů, přináší také zajímavé a užitečné rady do kuchyně.
Svetzeny.cz je nový web s velmi elegantním a moderním produktovým řešením a designem Čtenářkám nabízí témata ze všech oblastí života. Najdou tu nejen užitečné rady, tipy a inspiraci, ale díky příběhům také poutavé čtení.