Burda Praha získala 4 ocenění v soutěži Časopis roku

4. 5. 2017 proběhlo v rámci Unie vydavatelů vyhlašování vítězů prestižní soutěže Časopis roku. Tituly vydavatelství Burda Praha obsadily hned několik předních příček v různých kategoriích. Oceněnými tituly se staly Marianne Bydlení, Apetit, Marianne a ELLE.

Při rozhodování o vítězích soutěže hrálo důležitou roli více atributů: atraktivita obsahu, čtenost a prodej titulu či marketingová podpora. O to více si vážíme úspěchu tolika brandů v rámci našeho vydavatelství,“ říká Anamy Pónya, ředitelka obchodního oddělení a speciálních projektů.

Časopis Marianne počtvrté obhájil vítězství v kategorii Životní styl a v těsném závěsu za ním, na krásném druhém místě, se umístil časopis ELLE. Hrdým vítězem kategorie Vaření jako životní styl se stal čtenářsky oblíbený Apetit. Prvenství v kategorii Bydlení a zahrada získalo Marianne Bydlení, za něhož se na druhou příčku postavil Marianne Venkov & Styl, časopis tvořený v souznění s přírodou a tradicemi.

Báječné druhé místo v kategorii Populární věda a technika obsadil měsíčník Chip. Svět ženy sklidil úspěch pro změnu v kategorii Ženský svět, z níž si odnesl 2. místo.

Velkým překvapením bylo vítězství v kategorii Obálka roku, které získalo červencové číslo časopisu ELLE za svou rozkládací obálku s motivem MFF Karlovy Vary.

"Úspěch mediálního domu Burda Praha je potvrzením vysoké kvality obsahu, který vytváříme a já jsem hrdá na všechny, kdo za ním stojí. Týmy redakcí, marketingu, digitálního a obchodního oddělení, inzerce i distribuce jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. I do budoucna se budeme snažit inovovat a přicházet s novými atraktivními projekty a eventy, díky nimž se nám daří být leadry na trhu," dodává generální ředitelka vydavatelství Petra Fundová.