Jarní edice Shoes First je tady. Nepropásněte možnost vyhrát nové boty!

Od 15. března do 29. března 2017 máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkluzivní soutěže Shoes First. Během těchto dnů rozdáváme hodnotné dárky v podobě voucherů či párů bot od společností ECCO, GINO ROSSI, BALDININI, FRESHLABELS, HUMANIC, ZOOT, NIKE a TOSCA BLU. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění soutěžního formuláře, správné zodpovězení soutěžní otázky a nový pár bot může být váš!

Pro lepší představu toho, ze kterých bot můžete vybírat, vám každý den ukážeme na našem facebooku ilustrační fotografii bot, které jsou nyní k dostání v prodejnách v České republice. Těšit se můžete na úžasnou jarní a letní kolekci 2017.

Inspiraci k soutěži jsme pro vás hledali v naší americké edici, jejíž módní ředitelka si každé ráno vybere ten správný pár bot a podle něj pak teprve vybírá outfit. Odtud název – Shoes First. Boty jsou tedy nyní na prvním místě!

Jak soutěžit:
  1. Můžete soutěžit každý den v termínu od 15. března do 29. března 2017.
  2. Jednoduše vyplníte soutěžní formulář, odpovíte na soutěžní otázku a odešlete jej. Takto snadné to je!
  3. Každý den pak bude vyhlášen výherce předchozího dne.
  4. V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím BURDA Praha, spol. s r.o., zaslán voucher či obuv konkrétní velikosti, o kterou jste soutěžili nebo kterou jste, v případě možnosti nabídky velikostí, vybrali. Jedná se o obuv či vouchery od značek: ECCO, GINO ROSSI, BALDININI, FRESHLABELS, HUMANIC, ZOOT, NIKE a TOSCA BLU.
Využijte této jedinečné soutěže a zapojte se každý den od 15. 3 do 29. 3 2017. Hodně štěstí!

Další informace naleznete také v článku na marieclaire.cz.