Marianne Beauty Box je tady!

Vybrali jsme společně s naší beauty redaktorkou 10 kosmetických produktů, vonný vosk a luxusní čokoládu z destinací, které jsou nám blízké. 

Beauty Boxu najdete vše od pleťové a vlasové péče přes dekorativní kosmetiku, až po lahodnou pochoutku. Rozmazlujte se a objevujte krásu (nejen) cizích krajin:
 • Svou cestu začínáme v Francii s proslulou značkou L'Occitane, kterou v redakci milujeme. Vybrali jsme pro vás šampon s 5 druhy esenciálních olejů pro výživu a regeneraci vlasů.
 • Pokračujeme do Spojených států amerických, odkud pochází oblíbená značka naší šéfredaktorky Kiehl's a jejich krém Pure Vitality. Na rty jsme zvolili matnou rtěnku v tužce Matte Balm od americké značky Revlon
 • A zpět do Evropy! Holanskou kosmetiku Rituals musíte milovat. Vyzkoušeli jsme sprchovou pěnu Ayuverdu a nemá chybu. Stačí opravdu málo a vytvoří se bohatá pěna. Navíc krásně voní. 
 • Po zimě naše pokožka strádala, a tak jsme sáhli po osvědčené Neutrogeně z Finska. Tělové mléko se krásně nanáší a obnoví popraskanou a unavenou kůži. 
 • Trochu se ohřejme na jihu v Itálii se značnou Comfort Zone. Naše kosmetická redaktorka má tohle sérum v redakci v šuplíku a nedá na něj dopustit. Sublime Skin Sérum vaši pleť omladí a projasní. 
 • Květen je měsíc lásky a tak se zamilujte s příjemnými vonnými vosky britské značky Heart & Home. Když jsme ho v redakci zkoušeli, nevěřili jsme, jak krásně a intenzivně dokáže provonět i velký prostor. Ideální doplněk pro romantické večery.
 • I sousední Polsko nabízí mnoho kosmetických pokladů. Například sérum na podporu růstu řas SOS Lash Booster, po kterém zapomene na prodloužené nebo nalepovací řasy. 
 • Krásný úsměv dokáže divy. Naše beauty redaktorka má opravdu zářivý úsměv a mohla by dělat reklamu na zubní pastu. Třeba hned na tu svou oblíbenou bělící zubní pastu Extreme od švýcarské značky Swissdent
 • Ach Slovensko, to jídlo, příroda a hlavně fantastické mýdlo z černého uhlí a čajovníkového oleje, které dělá s vaší pokožkou divy. Soaphoria mýdlo Carbon možná nevypadá jako obyčejné mýdlo, ale rozhodně ho musíte vyzkoušet.
 • Kdo chce zůstat za humny a poznat krásy Česka, musí vyzkoušet pudrové stíny na obočí od české značky Dermacol. Schválně jsme je otestovaly, protože většina redakce do teď používala klasickou tužku a musíme se přiznat, že pár z nás konvertovalo na Dermacol :) 
 • V Čechách ještě zůstaneme, protože jsme dostali chuť na něco sladkého. Luxusní čokoláda Fino De Aroma od značky Carla byla jasná volba. 71% čokoláda z kakaových bobů v nejvyšší kvalitě nás dokonale uspokojila. 
Tak neváhejte a vydejte s námi na cestu za krásou! 

BEAUTY BOX SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE: http://www.beautybox.marianne.cz/

Hodnota Beauty Boxu je 1800 Kč. Zaplatíte pouze 749 Kč! 

Beauty Box lze objednat i na Slovensko, cena dopravy je 149 Kč. 

Šťastnou cestu světem krásy přeje redakce Marianne!