Shopping fever poosmé!

Víkend 7.–9. dubna se ponese ve znamení nákupů. Pro čtenářky časopisů ELLE, Marie Claire a JOY jsou připraveny slevy až 50 %, a to ve více než 2400 obchodech po celé České a Slovenské republice. Jarní nákupní event zahrnuje také skvělou péči v Meeting pointu, dárky k nákupům a další výhody.

Každým rokem rosteme! Tento rok poprvé přinášíme víkend výhodných nákupů Shopping Fever i na Slovensko,“ říká Petra Fundová, generální ředitelka vydavatelství Burda Praha. Slevy se budou týkat všech segmentů, tedy jak módy a kosmetiky, tak dekorového a spotřebního zboží a služeb. Zákazníci s kartami České spořitelny získají ještě výhodnější slevu nebo dárek.

V dubnových vydáních ELLE, Marie Claire a JOY najdou čtenářky speciální přílohu, která je provede akcí Shopping Fever a představí jednotlivé slevy a zajímavý program v Meeting pointu v OC Arkády Pankrác. Součástí časopisů je kuponová kniha s nabídkami kosmetiky, módy a dalších produktů a služeb.

SHOPPING FEVER Meeting point
Stejně jako předchozí ročníky je i letos pro návštěvníky připraven Meeting Point,
v němž si mohou odpočinout a nabrat síly na další skvělé nákupy. Tento rok
koncentrujeme Shopping Fever Meeting Point na jedno místo v OC Arkády Pankrác.
Návštěvníci zde mají možnost nechat se zdarma zkrášlit, vychutnat si osvěžující
drinky, objednat si předplatné časopisů ELLE, Marie Claire a JOY se speciálním
dárkem a vyzvednout si dárky za své nákupy.

SHOPPING FEVER Aplikace
S novou aplikací Shopping Fever (pro iOS a Android) se nákupy stanou ještě zábavnějšími. Umožňuje vytvoření nákupních seznamů, nabízí mapu obchodů s navigací, informace o všech nabídkách i program Meeting Pointu. „Zákazníci si nyní mohou zakoupit balíček elektronických slevových kuponů přímo v mobilu,“ vyzdvihuje hlavní novinku aplikace Alexandra Ďurianová, projektová manažerka Oddělení speciálních projektů Burda Praha. Zájem uživatelů potvrzuje očekávání – aplikace Shopping Fever je v Českém iTunes Store nejstahovanější aplikací v segmentu Lifestylových aplikací, celkově obsadila 39 místo!

Více na www.myshoppingfever.cz