O nás

Společnost Burda International CZ byla založena v roce 1991. Za dobu více než dvacetiletého působení jsme se postupně stali jedním z nejprestižnějších vydavatelství a řadíme se mezi nejvýznamnější hráče na českém mediálním trhu. Jsme rovněž součástí mezinárodního koncernu Hubert Burda Media, který působí ve 20 zemích světa a zaměstnává přes 10 000 pracovníků.

Úzká spolupráce se zahraničními kolegy nám dává širší rozhled, možnost neustále se inspirovat dobrými příklady a sdílet vlastní zkušenosti a úspěchy. Napříč celým koncernem jsou organizovány workshopy a semináře. „Social Networking“ je pro nás prioritou!

Jsme kreativní lidé, plní nápadů, energie a zapálení do toho, co děláme. Neustále na sobě pracujeme. Naše motto zní: „Nechceme být obyčejní nebo průměrní, chceme být nejlepší!“ I proto náš kolega musí být proaktivní a vždy otevřený novým nápadům a myšlenkám. Rádi uvítáme osobnost se zápalem pro klasická i nová média, která umí přijmout zodpovědnost a má vůli podílet se na neustálém zlepšování. Pomáháme také naplno rozvíjet Váš talent, proto dáváme šanci kariérně se posunout nejen v rámci společnosti, ale celého koncernu.

 

Embedded node

Adaptační proces

Bezprostředně po nástupu se seznámíte s nejbližšími spolupracovníky a všemi nezbytnými procesy. Abychom Vám usnadnili první okamžiky v novém zaměstnání, absolvujete tzv. orientační den, kde Vám blíže představíme fungování vydavatelství. Pro vybrané pozice máme připraven individuální adaptační plán.

Interní komunikace

Komunikace je klíčem k úspěchu.

  • Pravidelně vydáváme interní časopis Burda Life.
  • Důležité informace pravidelně publikujeme prostřednictvím intranetu.
  • Koncernové novinky jsou denně publikovány na mezinárodním intranetu Inside.

Vzdělávání

Zaměstnancům umožňujeme další osobní růst prostřednictvím školení a kurzů. Dbáme zejména na rozvoj jazykové vybavenosti, soft skills a manažerských dovedností.

Zaměstnanecké výhody

Našich zaměstnanců si vážíme, proto neustále pracujeme na obohacování nabídky zaměstnaneckých výhod. Zde jsou příklady některých z nich:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • karta MultiSport
  • zaměstnanecká sleva na předplatné časopisů a další firemní produkty
  • intenzivní výuka cizích jazyků
  • systém slev a výhod u různých partnerů