Časopisy životního stylu pro ženy

Časopis ELLE není třeba dlouze představovat. Už déle než pětadvacet let je komplexním průvodcem životního stylu sebevědomých, ambiciózních žen, které umějí ocenit kvalitu. Na stránkách ELLE najdete nejen módu, kosmetiku a novinky z umění, kultury, designu či nových technologií, ale rozšíříte si přehled i v tématech souvisejících s aktuálním děním, partnerskými vztahy či psychologií. ELLE vám také ukáže, jak plně rozvinout svůj profesní potenciál. Svým čtenářkám nic nediktuje, naopak: pomáhá jim najít jejich vlastní, osobitý styl, inspiruje je, motivuje je, probouzí v nich kreativitu a posiluje jejich vizuální cítění. ELLE vychází ve více čtyřiceti zemích a je nejprodávanějším luxusním módním časopisem ve světě i u nás.

Marianne je moderní časopis pro dospělé ženy, které vědí, co chtějí. Mají svou profesi, rodinu i zájmy. Vědí, proč je důležité pevné zázemí nebo přátelství a proč je občas nutné zastavit se a začít úplně od začátku. Marianne přináší exkluzivní rozhovory nejen s celebritami, ale i se za zajímavými osobnostmi z celého společenského spektra. A k tomu spoustu inspirace, co se týče módy, kosmetiky, dekoru i vaření. Marianne je manuál na krásný a šťastný život. Kdo čte Marianne je vždy v obraze!

Svět ženy je lifestylový časopis určený čtenářkám, které si rády užívají života. Svět ženy je svým obsahem nadchne, potěší a inspiruje. Jeho koncept je unikátní. Každý měsíc přináší rozhovor s oblíbenou českou celebritou, fejetony známých osobností a aktuální témata a reportáže odrážející svět, v němž žijeme. Nechybí ani příběhy ze života, které jsou velmi oblíbené. Dále čtenářky v časopise najdou novinky ze světa módy, kosmetiky a životního stylu a také zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování a gastronomie.

Jediný časopis o módě s více než padesátiletou existencí na evropském trhu, který je navíc díky svému unikátnímu konceptu považován za fenomén i autoritu zároveň. Měsíc co měsíc prezentuje Burda Style nejnovější trendy světové módy, ale navíc přináší svým čtenářkám také originální střihy, podle kterých si mohou ušít vlastní modely. Burda Style je ale víc než jen módní žurnál, je to také časopis zabývající se tématy blízkými současné ženě. Pravidelně se věnuje zdraví, referuje o kosmetických novinkách, představuje výrazné osobnosti ze světa módy, pomáhá s výběrem módních doplňků, zve k prostřenému stolu apod.