Dětské časopisy

Policisté pronásledují bankovní lupiče, stavební dělníci rozšiřují město a hasičský sbor udržuje město v bezpečí – v časopise LEGO® CITY je spousta akce!
Časopis LEGO® Friends zavede čtenářky do světa okouzlujícího městečka Heartlake City.
Časopis LEGO® Minecraft™ zavede děti do světa nejúspěšnější hry na světě. Vzrušující komiks, složité hádanky a skvělé informace poskytují spoustu zábavy. Dva perfektní plakáty a originální herní sada LEGO® Minecraft™ v každém vydání z něj dělají nutnost pro malé fanoušky Minecraftu.
LEGO® NINJAGO® - dětský časopis číslo 1, nabízí dětem akční komiksy o jejich statečných hrdinech: Kaii, Jayovi, Colovi, Nyi a Zanovi. Naše hrdinná pětka vezme čtenáře na vzrušující nindža mise a na cestu, kde neustále číhají nové výzvy.
LEGO® NINJAGO® Legacy časopis je legendární návrat do historie nindžů! Zajímavá fakta o úspěšné sérii NINJAGO®, akční komiksy a perfektní plakáty zajistí spoustu legrace a zábavy. Profily oblíbených hrdinů a dvě originální LEGO® minifigurky v každém vydání navíc poskytují skvělou zábavu.
Časopis LEGO® STAR WARS™ nabízí vše, díky čemu se čtenářovo srdce rozbuší: dva akční komiksy ze světa STAR WARS™, zajímavé informace, které stojí za to znát, záludné hádanky, skvělé soutěže a perfektní plakáty.
V tomto časopise zavede populární superhrdina čtenáře do svého vzrušujícího světa v Gotham City.
Časopis LEGO® JURASSIC WORLD™ je celý o zábavním parku ze známého filmu. Čtenářům nabízí mimo jiné extra dlouhý komiks a zábavné hádanky a aktivity. Dozvědí se také vše o hrdinovi Owenovi a jeho nebezpečných dobrodružstvích s prehistorickými predátory.
Časopis LEGO® MARVEL AVENGERS spojuje nejmocnější hrdiny světa. Na mladé čtenáře čeká vzrušující komiks a informace o oblíbených hrdinech. Díky akčním stránkám s aktivitami se sami stanou superhrdiny. Dva skvělé plakáty promění dětský pokoj v ústředí superhrdinů!