Dětské časopisy

V portfoliu Burda CZ najdete také velké množství oblíbených dětských titulů, mezi které patří LEGO časopisy i další atraktivní dětské magazíny.

Webové stránky Dětských časopisůČasopis LEGO® STAR WARS™ nabízí vše, díky čemu se čtenářovo srdce rozbuší: dva akční komiksy ze světa STAR WARS™, zajímavé informace, které stojí za to znát, záludné hádanky, skvělé soutěže a perfektní plakáty.

V tomto časopise zavede populární superhrdina čtenáře do svého vzrušujícího světa v Gotham City.

Časopis LEGO® JURASSIC WORLD™ je celý o zábavním parku ze známého filmu. Čtenářům nabízí mimo jiné extra dlouhý komiks a zábavné hádanky a aktivity. Dozvědí se také vše o hrdinovi Owenovi a jeho nebezpečných dobrodružstvích s prehistorickými predátory.

Časopis LEGO® MARVEL AVENGERS spojuje nejmocnější hrdiny světa. Na mladé čtenáře čeká vzrušující komiks a informace o oblíbených hrdinech. Díky akčním stránkám s aktivitami se sami stanou superhrdiny. Dva skvělé plakáty promění dětský pokoj v ústředí superhrdinů!

Policisté pronásledují bankovní lupiče, stavební dělníci rozšiřují město a hasičský sbor udržuje město v bezpečí – v časopise LEGO® CITY je spousta akce!

Časopis LEGO® Friends zavede čtenářky do světa okouzlujícího městečka Heartlake City.

Časopis LEGO® Minecraft™ zavede děti do světa nejúspěšnější hry na světě.
Vzrušující komiks, složité hádanky a skvělé informace poskytují spoustu zábavy. Dva perfektní plakáty a originální herní sada LEGO® Minecraft™ v každém vydání z něj dělají nutnost pro malé fanoušky Minecraftu.

LEGO® NINJAGO® - dětský časopis číslo 1, nabízí dětem akční komiksy o jejich statečných hrdinech: Kaii, Jayovi, Colovi, Nyi a Zanovi. Naše hrdinná pětka vezme čtenáře na vzrušující nindža mise a na cestu, kde neustále číhají nové výzvy.

LEGO® NINJAGO® Legacy časopis je legendární návrat do historie nindžů! Zajímavá fakta o úspěšné sérii NINJAGO®, akční komiksy a perfektní plakáty zajistí spoustu legrace a zábavy. Profily oblíbených hrdinů a dvě originální LEGO® minifigurky v každém vydání navíc poskytují skvělou zábavu.

Kromě LEGO titulů obohatí v roce 2023 naše portfolio také další atraktivní dětské časopisy: Dinosauři, Lissy PONY, Princezna Mimi, Včelka Mája, Ghostforce, Horse Club, Miraculous.