O společnosti

BurdaMedia Extra patří mezi špičku české mediální scény. Náš multimediální dům působí v České republice již od roku 1991. Vydáváme 40 periodických časopisů, kde prim hrají populární lifestylové tituly jako ELLE, Marianne, Marianne Bydlení, Apetit, Svět ženy, CHIP a další.

Ročně publikujeme více než 80 speciálních vydání a provozujeme řadu úspěšných digitálních produktů jako jsou mobilní aplikace či elektronické předplatné. Prémiové portfolio vydávaných titulů doplňujeme atraktivními eventy pro širokou veřejnost. Organizujeme největší nákupní akci v Česku Dny Marianne, dále Apetit piknik pro milovníky jídla a akci ELLEphoria pro všechny beauty nadšence. Navíc už více než 10 let je naše ELLE Beauty Lounge nedílnou součástí Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde pečujeme o hvězdy červeného koberce.

Jsme pyšní, že jsme součástí mezinárodního koncernu Hubert Burda Media, který působí ve 20 zemích světa a zaměstnává přes 10 000 lidí. Úzká spolupráce s naší mateřskou organizací nám umožňuje sdílet know-how, vidět souvislosti v širší perspektivě a dává nám prostor pro kontinuální vzdělávání.

V červnu 2023 jsme získali společnost Extra Online Media (EOM), jednu z předních digitálních mediálních společností v České republice. Tím jsme rozšířili online portfolio a posílili jsme tak pozici na online trhu. Do portfolia EOM patří některé z nejoblíbenějších webů v České republice, mimo jiné eXtra.cz, jeden z největších společenských webů, dále web pro ženy Lifee.cz a také Toprecepty.cz, jednička mezi weby o vaření a receptech v Česku.

Od ledna 2024 fungujeme pod názvem BurdaMedia Extra. Název vyjadřuje naše zaměření na inovace v digitálním prostředí a prvotřídní kvalitu všech našich titulů. Ať už se jedná o tištěné časopisy či online obsah. Pod značkou BurdaMedia Extra můžeme našim stávajícím i potenciálním klientům nabízet široké možnosti spolupráce. A co je hlavní, nadále budeme moci našim čtenářům přinášet špičkový obsah, který od nás očekávají, a který pro ně s radostí vytváříme.

Základní fakta 

Naše značky: Apetit, Burda Style, ELLE, ELLE Decoration, CHIP, Marianne, Marianne Bydlení, Marianne Venkov a Styl, Naše krásná zahrada, Svět ženy, široké portfolio křížovek a dětských časopisů  

Webové stránky BurdaMedia Extra

Webové stránky Extra Online Media