Volná místa

Burda MORE International Trainee Programme

Kick-start your career with MORE and excel in Managing Opportunities, Responsibilities, and Excellence.We support you on your journey to become future leaders in the fascinating media and technology sectors.

The programme

MORE is an 18-month trainee programme with three international rotations. You will drive core strategic initiatives in the fields of Digital Transaction & Advertising, Finance & Accounting and Technology. The rotations and projects will be tailored towards your interests and needs, in close coordination with your mentor and HR coordinator.

As a MORE trainee, you will
  • foster cross-cultural relationships.
  • experience different companies and business models, different countries, working cultures and lifestyles.
  • be paired with a mentor on executive level.
  • master challenging strategic projects and tight deadlines.
  • develop an entrepreneurial spirit and leadership skills.
  • personally grow through several seminars, coaching and Burda events
We are looking for exceptional individuals who
  • are ready to tackle new challenges and burn with curiosity.
  • are self-starters and straight-shooters.
  • excel in uncharted territory.
  • have a master‘s degree or a bachelor‘s degree plus work experience in a commercial environment.
  • are fluent in English and Czech
Apply now for a start on 01st of January 2021! All we need is
  • your CV
  • a short cover letter telling us why you are made for MORE and your answer to the following question: What do you think the publishing market will look like in 10 years?
  • your relevant certificates, in case of any
  • Convince us with your personality, experiences, and innovative ideas.

Find out MORE about the programme, participating countries, and recruiting process at https://burda.cz/cs/kariera/trainee
RTB Specialista

Hledáme posily! Přidejte se do týmu Burda Digital.

Co vás čeká:
  • Optimalizace reklamních ploch za účelem účinější monetizace
  • Analýza webů a hledání jejich slabých stránek
  • Analytická podpora dalších oddělení
  • Spolupráce na marketingových aktivitách a projektech
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • Znalost RTB ekosystému
  • Zkušenost s AD servery a SSP IBILLBOARD, STROEER A AD MANAGER výhodou
  • Silné analytické schopnosti v rámci onlinu
  • Dobrá znalost Google Analytics podmínkou, výhodou Yandex
  • Pokročilá znalost Googtle Tag Manageru
  • Zkušenosti s nástroji Google Data Studio nebo Power BI
Co vám můžeme nabídnout:
  • práci v moderním vydavatelství
  • kreativní pracovní prostředí
  • dynamickou a různorodou práci v prestižním vydavatelství
  • pracoviště u stanice metra Flora
  • firemní benefity: pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové vzdělávání, Multisport karta
  • možnost osobního růstu a vzdělávání
Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz. Rádi se s vámi setkáme!

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 2 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich kariérních stránkách.

Lektor/-ka kurzů šití

Umíte šít a měla byste zájem spolupracovat s časopisem Burda Style jako lektorka našich kurzů šití? Neváhejte a přidejte se k nám!

  • zkušenosti se šitím a ideálně také dílnu s minimálně třemi šicími stroji
  • kreativitu a schopnost pracovat s lidmi
  • samostatnost a pečlivost
  • zájem o módu a šití
 Nabízíme:
  • spolupráci na projektu Burda Akademie - kurzy šití pro každého
  • kreativní práci

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s ukázkami Vaší práce e-mailem na akademie [at] burda.cz.

Online Specialist

Burda International CZ, jeden z největších českých vydavatelských domů s dlouholetou tradicí. Působí na trhu od roku 1991, vydává přes 40 časopisů, jako jsou např. ELLE, Marianne, Apetit, Marianne Bydlení, Marie Claire, JOY, Svět ženy, Katka, Naše Krásná Zahrada, Burda a jiné.

Hledáme marketingového nadšence, který nám bude pomáhat dostávat naše produkty (časopisy, eventy, knižky, online content od článku přes videa nebo recepty) k relevantním čtenářům, konzumentům obsahu, navštěvníkům eventů, atd. Tvoříme kvalitní, zajímavý obsah (print, online a eventy) a tvojí rolí bude pomocí správy nejrůznějších reklamních online nástrojů zajistit, že se o něm dozví správná cílová skupina a že splníme výkonnostní cíle, které si společně nastavíme.

Čemu se u nás budete věnovat?
  • Čeká vás příprava strategií online marketingu, správa a optimalizace kampaní v Google Ads, Facebooku, Instagramu a cross spřítelenými weby v rámci vydavatelství Burda
  • Budete :
  • Analyzovat a vyhodnocovat výkon kampaní a hledat příležitosti, jak oslovit nové ale i stávající cílové skupin
  • Spolu s brand managerama sestavovat promo plány pro dané brandy/projekty a zodpovídat za jejich výsledky
  • Jedním z úkolů bude testování metodou A/B a vylepšování nejen kampaní, ale klidně i produktu
  • Dohlížet na kreativitu grafiků a směrovat ji k nejposlednějším online trendům
  • Bližší informace o tom, co děláme, najdeš na našem webu www.burda.cz
Jaké zkušenosti se budou hodit?
  • Hledáme někoho, kdo má ideálně alespoň jeden rok praktickou zkušenost se správou a optimalizací PPC kampaní.
  • Pokročilá znalost Google Analytics a Microsoft Office
  • Zkušenost s monetizací kampaní na Fb a IG, cross platform kampane a průběžná analytika kampaní
  • Online marketing vás baví, sledujete trendy na SoMe, změny algoritmů a nové formáty
  • Dobré vizuálne cítění
  • Anglicky se domluvíte na pokročilé úrovni.
  • Celkově jste komunikativní, pečlivá a samostatná osobnost
Co vám můžeme nabídnout
  • Práci v moderním vydavatelství
  • Budete mít možnost podílet se na komunikaci známých brandů jako ELLE, Marianne, Marie Claire, Apetit a úspěšných projekty jako Dny Marianne, Apetit Piknik, ELLE Beauty Lounge, atd.
  • Bude to práce se skvělým týmem mladých marketérů a někdy i známých osobností.
  • Práce je na plný úvazek.
  • Pracoviště u stanice metra Flora
  • Firemní benefity: pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové vzdělávání, Multisport karta
  • Možnost osobního růstu a vzdělávání

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz . Rádi se s vámi setkáme!