Volná místa

Lektor/-ka kurzů šití

Umíte šít a měla byste zájem spolupracovat s časopisem Burda Style jako lektorka našich kurzů šití? Neváhejte a přidejte se k nám!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenosti se šitím a ideálně také dílnu s minimálně třemi šicími stroji
  • kreativitu a schopnost pracovat s lidmi
  • samostatnost a pečlivost
  • zájem o módu a šití

Nabízíme:

  • spolupráci na projektu Burda Akademie - kurzy šití pro každého
  • kreativní práci

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s ukázkami Vaší práce e-mailem na akademie [at] burda.cz.

  Recepční

Hledáme kandidáta/-ku na pozici recepční  na hlavní pracovní poměr s pozitivním přístupem k práci a výbornými komunikačními dovednostmi.

Pracovní náplň:
  • přijímání návštěv a přepojování telefonických hovorů
  • objednávání taxi a kurýrních služeb
  • odpovědnost za stav kancelářských potřeb
  • evidence příchozí pošty a její rozdělení příslušným oddělením
  • kontrola archů a faktur z České pošty
  • koordinace schůzek v zasedacích místnostech
  • zajišťování občerstvení
  • péče o archiv časopisů
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost AJ / B1
  • reprezentativní vystupování, oblečení a celková úprava
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • vstřícnost, flexibilita
Nabízíme:
  • spolupráci pro prestižní vydavatelství s možností kariérního posunu
  • zajímavou příležitost pro získání praxe
  • samostatnou práci v atraktivním prostředí a mladém kolektivu
  • firemní benefity
Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz.

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 2 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich kariérních stránkách.

Online redaktorka Burda Style

Do redakce časopisu Burda Style hledáme šikovnou a kreativní redaktorku/redaktora se zájmem o módu. Máte zájem se realizovat v časopise, který má unikátní postavení na českém trhu? Přidejte se k nám!

Co Vás čeká:
  • psaní a příprava článků pro webové stránky burdastyle.cz
  • rozvoj webových aktivit a dalších projektů spojených se značkou Burda Style
  • práce v InDesignu a v redakčním systému pro editování webových stránek
  • správa a průběžné doplňování e-shopu se střihy ke stažení (včetně grafického zpracování již přeložených návodů)
  • překlady kratších článků (z NJ), jejich redigování a korektury
Co k práci potřebujete:
  • zkušenosti z oblasti online, online maketingu či obchodu (velkou výhodou)
  • výbornou znalost českého jazyka včetně gramatiky
  • znalost německého jazyka ( výhodou)
  • anglický jazyk, B1 (pro případ účasti na nějaké Burdí konferekci v budoucnu)
  • vynikající stylistické schopnosti
  • kreativitu
  • dobré nápady a smysl pro týmovou práci
  • schopnost pracovat pod tlakem
  • vztah k móde, šití a dalším ručním pracím výhodou (není vyžadováno)
Co můžete získat:
  • práci v prestižním vydavatelství
  • práci v přátelském kolektivu
  • samostatnou a kreativní pozici
  • plný úvazek na HPP
  • firemní benefity (25 dnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy)