Volná místa

Lektor/-ka kurzů šití

Umíte šít a měla byste zájem spolupracovat s časopisem Burda Style jako lektorka našich kurzů šití? Neváhejte a přidejte se k nám!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenosti se šitím a ideálně také dílnu s minimálně třemi šicími stroji
  • kreativitu a schopnost pracovat s lidmi
  • samostatnost a pečlivost
  • zájem o módu a šití

Nabízíme:

  • spolupráci na projektu Burda Akademie - kurzy šití pro každého
  • kreativní práci

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s ukázkami Vaší práce e-mailem na akademie [at] burda.cz.

RTB Specialista

Hledáme posily! Přidejte se do týmu Burda Digital.

Co vás čeká:
  • Optimalizace reklamních ploch za účelem účinější monetizace
  • Analýza webů a hledání jejich slabých stránek
  • Analytická podpora dalších oddělení
  • Spolupráce na marketingových aktivitách a projektech

  • Znalost RTB ekosystému
  • Zkušenost s AD servery a SSP IBILLBOARD, STROEER A AD MANAGER výhodou
  • Silné analytické schopnosti v rámci onlinu
  • Dobrá znalost Google Analytics podmínkou, výhodou Yandex
  • Pokročilá znalost Googtle Tag Manageru
  • Zkušenosti s nástroji Google Data Studio nebo Power BI
Co vám můžeme nabídnout:
  • Práci v moderním vydavatelství
  • Kreativní pracovní prostředí
  • dynamickou a různorodou práci v prestižním vydavatelství
  • pracoviště u stanice metra Flora
  • firemní benefity: pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové vzdělávání, Multisport karta
  • možnost osobního růstu a vzdělávání

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz. Rádi se s vámi setkáme!

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 2 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich kariérních stránkách.