Volná místa

Lektor/-ka kurzů šití

Umíte šít a měla byste zájem spolupracovat s časopisem Burda Style jako lektorka našich kurzů šití? Neváhejte a přidejte se k nám!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenosti se šitím a ideálně také dílnu s minimálně třemi šicími stroji
  • kreativitu a schopnost pracovat s lidmi
  • samostatnost a pečlivost
  • zájem o módu a šití

Nabízíme:

  • spolupráci na projektu Burda Akademie - kurzy šití pro každého
  • kreativní práci

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s ukázkami Vaší práce e-mailem na akademie [at] burda.cz.

 HR Generalist

Do našeho malého týmu na personálním oddělení hledáme kolegu/kolegyni na pozici personalisty na zkrácený úvazek na 6h denně

Pracovní náplň:
  • příprava smluv a dalších pracovně právních dokumentů, zajištění podpisů
  • odpovědnost za aktualizaci a archivaci osobních složek
  • komunikace s pracovníky společnosti o jejich povinnostech a právech
  • informování nadřízených o narozeninách jejich lidí (měsíčně)
  • vydávání dárků k narozeninám
  • administrativní zajištění poskytování benefitů
  • kontrola vizitek a tiráží
  • tvorba pravidelného měsíčního reportu
  • správa systému docházky
  • koordinace jazykového vzdělávání

  • Vzdělání v humanitním oboru
  • Orientaci v problematice HR oboru
  • Pečlivost, systematičnost, zodpovědnost
  • Velmi dobré komunikativní a prezentační dovednosti
  • Kvalitní písemný projev
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni- B2

Nabízíme:
  • Práci v moderním vydavatelství
  • Kreativní pracovní prostředí
  • dynamickou a různorodou práci v prestižním vydavatelství
  • pracoviště u stanice metra Flora
  • firemní benefity: pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové vzdělávání, Multisport karta
  • možnost osobního růstu a vzdělávání

*součástí výběrového řízení bude také přezkoušení z pracovního práva

Pokud Vás pozice zaujala, prosím zašlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz.

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 2 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich kariérních stránkách.

Production Executive

Become a part of the BURDA CREATIVE team which is responsible for many famous and well known projects and events on the Czech market such as Marianne Days, Shopping Fever, Apetit piknik, ELLE Beauty Lounge etc. All the projects and events are focused on lifestyle and merge different kinds of media.

Core responsibilities:
  • Plan and supervize the timelines
  • Monitoring and compliance with time and financial plans, quality control
  • Create,follow and update the event production budget
  • Select and choose the ideal venue for the events
  • Tendering suppliers and further communication with them
  • Tendering and managing the event staff
  • Coordination of realization of the event at the place and time
  • Necessary administration: realize barters, close contract, generate reservation contracts etc.
Requirements:
  • MS Office skills at a good level (MS Power Point, MS Excel ...)
  • Driving licence B - active driver
  • Executive production skills
  • Good network of prospective suppliers
  • Assertive, polite and customer oriented approach
  • Czech - mother tongue
  • Strong organizational skills
We offer:
  • Gaining experience in a prestigious publishing house
  • Self-realization in event production
  • Working in a team of young, inspirational and experienced professionals
  • Cooperation on business licence

RTB Specialista

Hledáme posily! Přidejte se do týmu Burda Digital.

Co vás čeká:
  • Optimalizace reklamních ploch za účelem účinější monetizace
  • Analýza webů a hledání jejich slabých stránek
  • Analytická podpora dalších oddělení
  • Spolupráce na marketingových aktivitách a projektech

  • Znalost RTB ekosystému
  • Zkušenost s AD servery a SSP IBILLBOARD, STROEER A AD MANAGER výhodou
  • Silné analytické schopnosti v rámci onlinu
  • Dobrá znalost Google Analytics podmínkou, výhodou Yandex
  • Pokročilá znalost Googtle Tag Manageru
  • Zkušenosti s nástroji Google Data Studio nebo Power BI
Co vám můžeme nabídnout:

Pokud vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na nabor [at] burda.cz. Rádi se s vámi setkáme!