Lifestyle titles

Časopis Elle není třeba dlouze představovat. Už více než dvacet let je komplexním průvodcem životního stylu sebevědomých a spokojených žen, které umějí ocenit kvalitu. Na stránkách Elle najdete nejen módu, kosmetiku a novinky z kultury, designu či nových technologií, ale rozšíříte si přehled také v tématech, jako jsou politika, kariéra, rodinné vztahy nebo partnerský život. Elle svým čtenářkám nic nediktuje, naopak: pomáhá jim najít jejich vlastní, osobitý styl, inspiruje je, motivuje a probouzí jejich kreativitu a vizuální cítění. Elle vychází v šedesáti zemích a je nejprodávanějším luxusním módním časopisem ve světě i u nás.    
Slogan časopisu Marianne "Život začíná ve třiceti" je jednoznačný. Marianne je čtení pro dospělé ženy, které vědí, co chtějí. Mají svou profesi, rodinu i zájmy. Vědí, proč je důležité pevné zázemí nebo přátelství a proč je občas nutné zastavit se a začít  úplně od začátku. Marianne se nezaměřuje na přehlídku celebrit, ale na zajímavé osobnosti, inspirující příběhy (ne)obyčejných žen, které žijí vedle nás. Inteligentně a návodně zpracovaná móda a kosmetika povyšuje Marianne na elegantní "jedničku" mezi ženskými časopisy.
Marie Claire je známa názorově provokativním, inspirujícím, a přesto podstatným a zároveň zábavným obsahem. Oslavuje ženy, které jsou stylové, nezávislé a svobodomyslné. Marie Claire se svými články obrací ke čtenářkám, které mají sociální cítění, a přitom se velmi dobře orientují v módě a kosmetice. Je to časopis pro stylovou ženu se silnou osobností. Pro ženu, která je fascinována tím, co jí svět může nabídnout, i tím, co mu na oplátku může nabídnout ona sama.
What is Apetit about? It is a magazine about cooking and food as a life style. It has more than 20 000 subscribers.
What is JOY? Number one amongst lifestyle magazines for your modern women. What is JOY about? Lifestyle magazine focused on fashion, beauty and celebrities. It is visually unique thanks to its background of international editions.
Svět ženy je lifestylový časopis určený čtenářkám, které si s nadšením užívají života a jsou rády samy sebou. Svět ženy je nadchne, potěší a inspiruje. Jeho koncept je unikátní. Čtenářky v něm najdou nejen novinky ze světa módy, kosmetiky a životního stylu, ale také zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování a gastronomie. Každý měsíc přináší i rozhovor s oblíbenou českou celebritou, fejetony známých osobností a aktuální témata a reportáže odrážející svět, v němž žijeme. Nechybí ani oblíbené příběhy čtnářek či osudy slavných osobností.