Other magazines for kids

Kromě LEGO titulů obohatí v roce 2023 naše portfolio také další atraktivní dětské časopisy: Dinosauři, Lissy PONY, Princezna Mimi, Včelka Mája, Ghostforce, Horse Club, Miraculous.

Dinosauři
Všem fanouškům dinosaurů přináší zajímavá fakta o pravěkých obrech, vzrušující komiksy, záludné kvízy a skvělé plakáty.
Kdočte Dinosaury? chlapci 6–10 let

Lissy PONY
Časopis obsahuje komiksy, hádanky, aktivity s předlohami pro vybarvování a řemeslné nápady. Nechybí barevné plakáty, které rozbuší srdce každé dívky.
Kdo čte Lissy PONY?           dívky 5–9 let

Princezna Mimi
Časopis pro všechny malé slečny, které se rády cítí jako princezny.Princezna Mimi a její přátelé zvou všechny, aby objevili svou kreativitu.
Kdo čte Princeznu Mimi?           dívky 3–6 let

Včelka Mája
Malí čtenáři se ponoří do světa Maji, Vilíka a dalších kamarádů. Kromě napínavých příběhů přináší také zajímavé informace, hádanky a skvělé tipy na ruční práce, díky nimž se Včelka Mája může nastěhovat i do dětského pokojíčku.
Kdo čte Včelku Máju?          dívky 3–7 let

Ghostforce – Lovci přízraků
Časopis pro příznivce seriálu GHOSTFORCE. V každém čísle se vydají na lov duchů ve skvělém komiksu, vyluští vzrušující hádanky a zahrají si strašidelné hry.
Kdo čte Ghostforce?           chlapci 5–12 let

Horse Club
Časopis přináší vše, co srdce dívek milujících koně rozbuší: koňská farma, péče o koně, plemena koní a mnoho dalšího. Kromě skvělých omalovánek a kreativních rukodělných nápadů vydání obsahuje zábavné návody na hry, záludné rébusy s koňmi a dva skvělé plakáty XXL.
Kdo čte Horse Club?           dívky 7–12 let

Miraculous
Časopis inspirovaný populárním animovaným televizním seriálem. S kouzelnou Beruškou a černým kocourem si čtenáři užijí napínavé komiksy, vyřeší hádanky a užijí skvělé projekty pro šikovné ruce.
Kdo čte Miraculous?           dívky 5–12 let

Periodicita
Na trhu od
Čtenost
Prodej
Cílová skupina