Křížovky a sudoku

Do portfolia Burda CZ spadá velké množství mimořádně oblíbených křížovek, sudoku a jejich speciálů. Křížovky jsou chytrou zábavou, která procvičí mozek a zpříjemní každou volnou chvilku. Níže naleznete přehled křížovek, které jsou běžně k zakoupení, u některých lze zvolit i předplatné.

Pod značkou Katka najdete různé tituly od Křížovek po Sudoku a další speciální vydání. Katka vám přináší nejoblíbenější luštitelské útvary pro nejširší čtenářskou obec: švédské křížovky, maxi křížovky, sudoku, číselné křížovky, osmisměrky, kris-krosy, kvízy, testy a hlavolamy.

Tituly: Katka Křížovky, Katka Číselné křížovky, Katka Sudoku, Katka The Best of Sudoku, Katka Labyrint Křížovek

Svět ženy přináší svět plný křížovek orientující se na širokou vrstvu čtenářů. Každý by si měl přijít na své. Svět ženy chce svými křížovkami především pobavit, uvolnit své čtenáře a poskytnout jim užitečné rady, proto přináší zajímavé informace podané oddechovou a zábavnou formou.

Tituly: Svět ženy Křížovky, Svět ženy Číselné křížovky, Svět ženy Číselné luštění, Svět ženy Číselno-Švédské křížovky

Pošli recept nabízí pestrý koktejl švédských i číselných křížovek, osmisměrek, kris-krosů a sudoku. Kromě radosti z luštění mohou čtenáři zažít i potěšení z řady jídel připravených podle nejlepších receptů vybraných z mateřského časopisu Pošli recept. Tak hodně úspěchů v luštění – a dobrou chuť!

Tituly: Pošli recept! Křížovky MiX, Pošli recept! Číselné křížovky, Pošli recept! Číselno-Švédské křížovky, Pošli recept! Superporce Sudoku, Pošli recept! Superporce Číselné křížovky