17. ročník Dnů Marianne

Víkend 15.–17. 9. 2017 se nesl ve znamení nákupů. Pro čtenářky časopisů Marianne a Marianne Bydlení byly připraveny slevy až 70 %, a to ve více než 7000 obchodech po celé České a Slovenské republice. Nejoblíbenější nákupní event zahrnoval také skvělou péči v Marianne Lounge, dárky k nákupům a další výhody.

„Letošní Dny Marianne čtenářkám prinášejí přes 600 slevových nabídek do obchodů v celé České a Slovenské republice. Každým rokem zájem a účast na Dnech Marianne roste, a i proto bude letos poprvé kuponová knížka se slevovými kupony součástí
i časopisu Marianne Bydlení,“
 říká Petra Fundová, generální ředitelka vydavatelství Burda Praha. Slevy se týkaly všech segmentů, tedy jak módy a kosmetiky, tak dekorového a spotřebního zboží a služeb.

V zářijových vydáních Marianne a Marianne Bydlení našly čtenářky speciální
přílohu, která je provede akcí Dny Marianne a představí jednotlivé slevy a zajímavý program v jednotlivých Marianne Lounge. Součástí přílohy byla také kuponová kniha
- v Marianne se nacházeli slevové kupony s nabídkami kosmetiky, módy a dalších produktů a služeb. Novinkou letošního ročníku Dny Marianne byla kuponová kniha časopisu Marianne Bydlení, která obsahovala ještě víc nabídek na dekorové zboží a služby. 

RELAX V MARIANNE LOUNGE

Stejně jako loni jsou i letos pro návštěvníky připraveny speciální lounge, v nichž si mohou odpočinout a nabrat síly na další skvělé nákupy. Marianne Lounge se otevřou v Praze na Ovocném trhu, v OC Forum Nová Karolina v Ostravě, NC Královo Pole v Brně, Eurovea v Bratislavě a letos poprvé také v OC Futurum Hradec Králové a OZC Zlaté Jablko ve Zlíně. Na těchto místech čeká návštěvníky doprovodný program, možnost vyzvednout si dárky za své nákupy a předplatit si časopisy se speciálním dárkem.

KUPONY V MOBILU DÍKY APLIKACI

S aplikací Dny Marianne (pro iOS a Android) se nákupy stanou ještě zábavnějšími. „Nová mobilní aplikace umožňuje vytvoření nákupních seznamů, nabízí kompletní adresář zapojených obchodů včetně otevírací doby, navigaci do obchodů, informace o všech nabídkách i program jednotlivých Marianne Lounge. Největší novinkou letošní aplikace je možnost zakoupení balíčku slevových kuponů z obou časopisů přímo v aplikaci,” říká Alexandra Ďurianová, projektová manažerka akce Dny Marianne.

Více na www.dnymarianne.cz nebo www.dnimarianne.sk.