Burda vydává nový časopis BeHappy o životní rovnováze a cestě ke štěstí

Mediální dům Burda Praha přináší na trh nový časopis nazvaný BeHappy. Časopis je určen čtenářům, kteří chtějí porozumět sami sobě, podívat se na život z jiného úhlu, poznat sílu myšlenek a najít životní rovnováhu.
 
Na základě našich průzkumů víme, že stoupá poptávka po lifestylových časopisech, které se zaměřují na osobnostní a duševní rozvoj. Lidé v dnešní uspěchané době touží po šťastném a harmonickém životě a právě časopis BeHappy se pro ně může stát pozitivním a moudrým průvodcem,“ říká publisherka Zuzana Diniz Sousa.
 
Časopis BeHappy přináší témata, při kterých má čtenář hlavu v oblacích, ale nohama stojí pevně na zemi. Články jsou psány velmi čtivě a srozumitelně, aby zaujaly širokou veřejnost. První vydání časopisu je věnováno srdci, které je leitmotivem celého čísla. Čtenáři v něm najdou články zaměřené na východní moudrost, poznání lidské duše, dále pak motivační citáty slavných i rozhovory s lidmi, kteří změnili svůj život. Nechybějí ani netradičně pojaté rubriky o zdraví a kráse, cestování a recepty.
 
Klíč ke štěstí a životní rovnováze si každý z nás nosí v sobě. Štěstí totiž vždy záleží na druhu našich myšlenek a umění přijmout život takový, jaký je, a neodmítat jeho spirituální stránku. Vše, co čtenář v časopise BeHappy najde, je inspirací, jak na tuto cestu vykročit,“ říká šéfredaktorka Pavla Totušková. Grafického zpracování časopisu se ujala creative directorka Andrea Nedavašková. 
 
Titul s rozsahem 116 stran a cenovkou 129 Kč bude podpořen také na sociálních sítích a FB a vyjde v nákladu 15 000 výtisků.
 
První číslo časopisu BeHappy se představí již 26. dubna letošního roku a periodicita bude stanovena dle zájmu čtenářů.