BurdaMedia Extra prodlužuje jarní Dny Marianne o jeden den, startují už 12. dubna

Praha, 10. dubna 2024 

Jedna z nejoblíbenějších nákupních událostí v České republice a na Slovensku, jarní Dny Marianne, odstartuje už 12. dubna. Kromě speciálních nabídek a odměn se ve vybraných městech otevřou také Marianne Lounges s dárky pro návštěvníky. Akci organizuje společnost BurdaMedia Extra společně se svými úspěšnými tituly pod značkou Marianne už od roku 2000. 

Jarní Dny Marianne budou nově delší o jeden den. Lidé tak budou moci akci využít od pátku 12. dubna až do pondělí 15. dubna. Slevové kupony jsou v prodeji v rámci dubnových tištěných vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov & Styl. Kupony lze pořídit také v mobilní aplikaci Dny Marianne, která je ke stažení zdarma. Digitální kupony v aplikaci stojí 110 Kč, tedy stejně jako tištěný časopis s kupony. 

Novinkou v mobilní aplikaci je letos e-lounge. V té si lidé mohou zaregistrovat svých pět účtenek od nákupů u zapojených partnerů v období Dnů Marianne a za tyto si vybrat dárek v elektronické podobě. Tentokrát tak odměnu za své nákupy získají i ti, kteří se nedostanou osobně do Marianne Lounges. Nadále však budou k dispozici i klasické Marianne Lounges v sedmi obchodních centrech po České republice a ve dvou na Slovensku (letos kromě Bratislavy nově i v Košicích), kde si lidé budou moci osobně vybrat dárek za pět svých nákupů v rámci Dnů Marianne. 

Do jarních Dnů Marianne se letos zapojí více než 2 400 obchodů a e-shopů po celé České republice, které nabídnou slevy ve výši až 60 %. Zastoupené jsou především obchody zaměřené na módu, kosmetiku, elektroniku či nábytek a bytové doplňky. Výhodné nabídky lidé budou moci uplatnit jak v kamenných obchodech, tak online z pohodlí domova. 

Kompletní informace o jarních Dnech Marianne jsou na dny.marianne.cz/cs.