Kuchařka pro děti z edice Apetit je na světě!

Tato kuchařka s více než 130 novými recepty a nápady je skvělou inspirací pro  zaneprázdněné rodiče. Najdou mezi nimi nejen dětskou klasiku, jako jsou těstoviny či sladká jídla, ale i vynalézavé recepty, v nichž děti s chutí spořádají pořádnou porci zeleniny. Opomenuty nezůstaly ani zdravější verze fast foodu, snadné narozeninové dorty a občerstvení na dětské oslavy. Všechny recepty uvařila, ochutnala a vyladila redakce časopisu Apetit,
a navíc je otestovala na vlastních dětech! A nejen to – právě „redakční děti“ dodaly do knížky půvabné ilustrace.

V Kuchařce pro děti najdete tyto kapitoly:
  • Vstávat a cvičit
  • Od pondělí do pátku
  • Natřete to fastfoodu
  • Nenápadný půvab zeleniny
  • Sladká jistota
  • O slavnosti a malých hostech 
Autorka Kuchařky pro děti Kateřina Kočičková prozradila, co ji inspirovalo při psaní: „Mám dvě malé děti, takže dobře vím, jak je náročné vaření pro malé strávníky. Moji potomci se často neshodnou ani na jednom jídle. V knížce jsme se pokusili vyhovět všem: dětem, které by nejradši jen mlsaly, i rodičům, kteří zase chtějí děti nakrmit zdravě a nestrávit u sporáku hodiny. Všichni víme, že děti mají rády omáčky s knedlíky nebo řízky, ale česká klasika je dobře dostupná i v jiných titulech, takže jsme se především snažili nabídnout nové nápady, které rodinný jídelníček obohatí.“
I přes to, že se vám vaření rodině v (ne)všední dny může zdát jako nadlidský výkon, s nejnovější Kuchařkou pro děti ten pocit rychle zmizí. Vaření je zábava a s naší kuchařkou mohou být děti její aktivní součástí!
 
Kuchařka pro děti z edice Apetit vychází 16. května 2019 pod vydavatelstvím Burda International CZ s.r.o., k dostání u všech dobrých knihkupců a na obchod.apetitonline.cz za MOC 349 Kč.
 
www.obchod.apetitonline.cz
www.apetitonline.cz
 
Lucie Kubrová
šéfredaktorka časopisu Apetit
 
Časopis Apetit, jeden z titulů vydavatelství Burda International CZ s. r. o. a nejčtenější časopis o vaření, přináší na český trh vaření a jídlo jako životní styl již od roku 2004. Čtenářům nabízí redakcí prověřené recepty, do kterých se může bez obav pustit i začátečník. Kromě časopisu provozuje úspěšný web www.apetitonline.cz a pořádá oblíbený outdoorový event Apetit piknik.