NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁKUPY ROKU S MARIANNE

Již 19. ročník prestižního nákupního víkendu se blíží. Dny Marianne, které se uskuteční 13.–15. září v České republice a 12.–15. září na Slovensku, nabídnou letos ještě více akcí, dárky k nákupům a fantastické slevy až 70 %.

K oblíbeným Dnům Marianne se letos připojí na 6600 obchodů z České a Slovenské republiky a 180 obchodních center.
Atraktivní slevy se vztahují například na módu, kosmetiku, dekorové značky či služby. V záříjových vydáních časopisů Marianne a Marianne Bydlení najdou čtenáři přes 650 slevových kuponů po celé České republice a Slovenské republice. I Dny Marianne jdou vstříc moderním zákazníkům a jejich očekáváním, a proto jsou kupony k dispozici také v online podobě - ke stažení v mobilní aplikaci Dny Marianne.
 
Již tradičně během Dnů Marianne mají svou oddělenou část nabídek také e-shopy. Zájemci tak mohou nakupovat z pohodlí svého domova, a to díky speciálnímu kódu, uvedenému v kuponové knižce.
 
 
SPECIÁLNÍ PROGRAM v Marianne Lounges
 
Jedinečnou atmosféru nabídnou Marianne Lounges v Praze (Ovocný trh, Centrum Chodov), Ostravě (Forum Nová Karolina), Olomouc (Centrum Olympia), Zlín (Zlaté jablko), Hradec Králové (Aupark),  České Budějovice (IGY centrum)  a Bratislavě (Eurovea). Zde dostanou zákazníci po předložení pěti účtenek z pěti různých obchodů dárek.
 
Užijte si nákupní událost roku spolu s námi a dopřejte si vše, po čem celý rok toužíte. Dny Marianne Vám to umožní.
 
Více informací na www.dnymarianne.cz, www.dnimarianne.sk a v chytré mobilní aplikaci Dny Marianne / Dni Marianne.
 
 
Kontakty:
Pavlína Krídlová
Brand manager Marianne         
pavlina.kridlova [at] burda.cz

Mirna Pavlovič                     
Project manager Dny Marianne
mirna.pavlovic [at] burda.cz
    
 
Burda International CZ patří do skupiny Burda International, člena holdingu Hubert Burda Media. Burda International je aktivní ve 22 zemích, vydává přes 320 titulů a zaměstnává více než 2800 lidí. Burda International CZ je jedním z největších vydavatelství v České republice, vydává 40 časopisů, provozuje širokou škálu online projektů a organizuje řadu úspěšných eventů. Auditovaný zásah je celkem 3,8 milionu čtenářů a uživatelů měsíčně. Tituly ELLE, Marianne, Apetit, Marie Claire a Marianne Bydlení získávají pravidelně ocenění v soutěži „Časopis roku“.
Časopis Marianne měsíčně prodáva v průměru 33.800 výtisků a čte ho 156.200 lidí. (Zdroje: ABC ČR, 1-6/2019, Media projekt, 1-6/2019). Celkový počet předplatitelů je 9654. Webové stránky www.marianne.cz navštěvuje 74.000 lidí se zobrazením stránek 672.000 měsíčně. (Zdroj: Netmonitor, 7/2019)