Nové ambice nové ELLE Decoration

Pyšní se titulem nejprodávanějšího časopisu o interiéru, designu, architektuře a umění na světě.  A my se ptáme - může být ELLE Decoration ještě lepší?
 
Nové nemusí nutně znamenat lepší. Jestli se podařilo tuto metu pokořit, se dozvíte v novém vydání ELLE Decoration, které vychází 13. září 2017. První číslo kompletně pod taktovkou týmu ELLE v čele s Andreou Běhounkovou přináší nové rubriky, lokální i světový design, vlastní reportáže, minimalistickou grafiku. To vše na novém matném papíru. 

ELLE Decoration je jiná, protože je jiná doba, než když začala v roce 2009 vycházet její česká edice. Nechceme být jen katalogem krásných interiérů, chceme přinášet to nejzajímavější a nejunikátnější. Naší ambicí je nebýt pouze časopisem, ale aktivně spolupracovat s designéry, a tak se částečně stát i objektem,” popisuje šéfredaktorka Andrea Běhounková nový koncept.

Pro podzimní číslo si A. Běhounková jako spoluautory vybrala designérské duo deFORM Jakuba Pollága a Václava Mlynáře. Ti jsou nejen tvářemi titulní strany, ale pro ELLE Decoration připravili i několik článků. 
Exkluzivní jsou i fotografie domu české topmodelky Terezy Maxové, za níž tým ELLE Decoration cestoval  do turecké Kaplankaye. Architektonicky unikátní projekt, který tu spolu se svým mužem a s nejvěhlasnějšími architektonickými studii Tereza buduje, najdete ve světové premiéře právě v české ELLE Decoration.

Novinkou jsou v ELLE Decoration sekce travel, food a beauty. "Tím, že ELLE Decoration připravuje stejný tým jako ELLE, nabízí se oba časopisy více propojit. Móda odjakživa čerpá z architektury, stejně jako cestování nebo jídlo souvisí s designem. Vzhledem k tomu, že módní dům Dior letos slaví 70. výročí, najdete v říjnovém vydání ELLE článek věnovaný jeho kolekcím a v podzimní ELLE Decoration pak můžete navštívit znovuotevřené archivy této značky v Paříži,” vysvětluje šéfredaktorka obou časopisů.
 
Čtvrtletník ELLE Decoration je právě v prodeji za 119,90 Kč.