Nové výzvy pro Marie Claire

Česká edice lifestylového časopisu Marie Claire již deset let podporuje ženy, aby si plnily své sny a šly za svým úspě- chem. Proto vznikla i pravidelná rubrika titulu zaměřená na kariéru Marie Claire@WORK, věnovaná inspiraci a osobním příkladům úspěšných žen. A to je i důvod, proč Marie Claire pořádá pravidelně konference o ženách a práci s názvem Women@WORK. Pro velký zájem letos proběhnou hned dva velké eventy — první je konference zaměřená na nastupující generaci a mileniály a jmenuje se Dream Big. Druhá konference je určená ženám v pozicích vyššího a středního managementu a dostala podtitul Looking to the Future. Obě konference se pod záštitou Marie Claire konají v listopadu v Praze.

Marie Claire má radost z každého úspěchu, který může inspirovat i ostatní ženy a posunout je v životě o něco dál. Nyní se redakce Marie Claire sama stala součástí takového příběhu o úspěchu, jenž současně pro Marie Claire znamená důležitou změnu. Lenka Fabián, která je šéfredaktorkou Marie Claire od samého uvedení na trh v roce 2007 a byla to právě ona, kdo časopis pro chytré a stylové ženy na český trh pomohla uvést, se rozhodla pro novou výzvu a odchazí do firmy Creative Dock, kde se bude podílet na vedení startupových projektů a vést marketing napříč firmou.

Novou šéfredaktorkou české edice Marie Claire se stává talentovaná Veronika Štefanová, která pro časopis pracuje již čtyři roky na pozici beauty directorky a za svou více než desetiletou kariéru v médiích působila také například jako moderátorka a reportérka v České Televizi a TV Óčko. První číslo Marie Claire v její režii bude to prosincové, na pozici šéfredaktorky nastoupí 1. 10. 2017. Novou beauty redaktorkou Marie Claire se stane Barbora Nečasová, která doposud zastávala stejnou pozici v časopisu Joy.

Děkujeme Lence Fabián za vytvoření svébytné české koncepce mezinárodního brandu, kterým Marie Claire bezesporu je“ komentuje změnu publisherka pro lifestylové portfolio Monika Szeroczyńska. „Jsem ráda, že má Burda Praha ve svém portfoliu tak dobře vyprofilovaný titul, a za tím je především tvrdá práce Lenky Fabián. Zároveň mě těší, že uvnitř firmy nám rostou nové výrazné talety. Věřím že nová šéfredaktorka Veronika Štefanová je pro Marie Claire správnou volbou.“ doplňuje CEO Burda Praha Petra Fundová.