Nový Apetitonline.cz přináší tisíce ověřených receptů

Praha, 20. května 2021: Oblíbený online magazín o vaření a skvělém jídle Apetitonline.cz dostává v těchto dnech zcela novou podobu. K fanouškům přichází s novým designem, i vylepšenými možnostmi vyhledávání receptů. Na serveru Apetitonline.cz, který je úzce propojen s jedním z nejoblíbenějších časopisů o jídle a vaření na českém trhu, najdou již dnes návštěvníci více než 10.000 ověřených receptů.

"Víme, že naši návštěvníci oceňují na receptech Apetitu zejména jejich kvalitu - to, že se mohou za každých okolností spolehnout na skvělý výsledek," říká o receptech na Apetitonline.cz Marcela Said, Head of Digital Product ve společnosti Burda International CZ. "Naším cílem je i nadále podporovat kvalitní vaření a dobré jídlo. Věříme, že prostřednictvím našich receptů můžeme přinést do českých domácností více skvělých chutí, "dodává Marcela Said.

Nový Apetitonline.cz prošel výrazným redesignem, ale zejména změnami o oblasti struktury obsahu. Recepty jsou na novém Apetitonline.cz přehledně uspořádány do kategorií podle různých kritérií. Návštěvníci se tak mohou nechat inspirovat recepty pro různé příležitosti, či recepty z různých zemí. Samozřejmostí je také filtrování podle náročnosti a doby přípravy, či podle různých surovin.

Součástí inovovaného Apetitonline.cz je i integrované inteligentní vyhledávání s využitím prémiové služby Luigi's Box, kterou využívají i mnohé velké eshopy v České republice i na Slovensku. "Zapojení nových technologií je pro nás odrazovým můstkem pro další rozvoj služeb. Abychom v budoucnu mohli našim návštěvníkům kromě kvalitního obsahu nabídnout i co nejrychleji, nejpřesnější a nejrelevantnější výsledky," popisuje nové vyhledávání Marcela Said.

K uživatelskému komfortu by na novém Apetitonline.cz měli zásadním způsobem přispět i nové technologie a výrazně posílené serverové řešení. "Uvědomujeme si, že i rychlost zobrazení receptů je nedílnou součástí celého zážitku z používání našich služeb," říká k technologiím v pozadí nového Apetitonline.cz Erik Luhový, CDO Burda International CZ. "Věříme, že nový web apetitu se stane vlajkovou lodí a předzvěstí změn v oblasti technologického rozvoje služeb Burda v České republice," dodává Erik Luhový.

Kromě receptů najdou návštěvníci Apetitonline.cz na stránkách i řadu novinek a zajímavostí z oblasti vaření a gastronomie - inspirace do kuchyně, trendy ve vaření, rady pro použití různých surovin, či tipy na zajímavé podniky, bistra a restaurace.

Novou podobu dostává na stránkách i eshop s kuchařskými knihami, které se pod značkou Apetitu už několik let stávají ozdobou nejedné domácí sbírky kuchařek. Jednoduchý a přehledný výběr a ty nejlepší ceny - to je eshop na Apetitonline.cz.

"Věříme, že skvělé jídlo není výsadou, ale mělo by být dostupné každému. Věříme, že dobré jídlo je základem zdraví, dobré kondice i rodinné pohody. Dobré jídlo nás spojuje. A naší ambicí je dnes i v budoucnu být průvodcem pro všechny, kterým se dobré jídlo stalo vášní, " shrnuje poslání inovovaného Apetitonline.cz Petra Fundová, generální ředitelka Burda International CZ.

O Apetitonline.cz: Apetitonline.cz je adresou pro milovníky dobrého jídla a veření. Kromě receptů z tištěného časopisu Apetit přináší i další zajímavé recepty, novinky a tipy do kuchyně. Měsíčně navštíví stránky Apetitonline.cz více než milion návštěvníků.

O časopise Apetit: Časopis Apetit již 16 let přináší milovníkům dobrého jídla ty nejlepší recepty a inspirace. Každý měsíc více než 100 receptů, které prošly pečlivým výběrem a redakčním testováním - i to je časopis Apetit - časopis napsaný s chutí.

O Burda International.cz: Burda International CZ je vydavatelem časopisu Apetit a provozovatelem serveru Apetitonline.cz. Lídr v oblasti prémiového lifestylového printových obsahu vydává kromě Apetitu i oblíbené tituly Marianne, Elle, Svět ženy a mnoho dalších.