Ředitelem digitálního oddělení bude Štěpán Burda

Štěpán Burda, foto: Economia
Na začátku roku 2022 obsadí Štěpán Burda ve společnosti pozici Ředitele digitálního oddělení (CDO).
Děje se tak v souladu se strategickými plány rozvoje v digitálním segmentu a s cílem dosáhnout maximálního využití online potenciálu silných značek portfolia společnosti Burda International CZ (BI CZ).
 
CDO Štěpán Burda bude pověřen řízením všech stávajících i plánovaných digitálních a online aktivit portfolia BI CZ. Bude odpovědný za strategický, technický i obsahový rozvoj nově vyvíjených digitálních produktů i za stávající digitální portfolio s důrazem na úspěšné lifestylové značky www.apetitonline.cz, www.marianne.cz a www.elle.cz. V rozhodovací kompetenci Štěpána Burdy budou v organizační struktuře BI CZ týmy oddělení vývoje, yield managmentu, e-commerce a také digitálního obsahu.
 
Štěpán Burda po několika letech v oboru telekomunikací zakotvil v médiích, nejprve jako CTO ve společnosti Centrum Holdings. Od roku 2014 působil ve společnosti Economia na pozici Technického ředitele a Ředitele produktu, kdy měl na starost rozvoj produktů vydavatelství a jejich transformace do digitálního prostředí. Štěpán Burda má nejen dlouholeté zkušenosti s budováním produktů na mediálním trhu, ale také velkou zkušenost s řízením technologií.
 
Petra Fundová, CEO BI CZ komentuje novou personální akvizici společnosti: “Těším se, že CDO Štěpán Burda v naší společnosti plně zúročí svoje dosavadní know-how a výraznou měrou tak přispěje k dalšímu úspěšnému rozvoji digitální divize v BI CZ“.


foto: autor Economia