VELKÁ FILMOVÁ JÍZDA ZAČÍNÁ

Již dnes, 1. července, startuje 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary! Nebyla by to ELLE, aby u toho nebyla. A to i s celou ELLE Beauty Lounge, ve které se – ostatně tak jako každý rok – budeme s týmem předních stylistů, make-up artistů a kadeřníků starat o hvězdy filmového plátna. Od prvního fittingu až po odvoz soukromým řidičem BMW na červený koberec, to vše v ELLE Beauty Lounge bude pro hvězdy k mání. 
 
Letošní tváří ELLE Beauty Lounge se stala Hana Vagnerová. Je to totiž velice talentovaná herečka a také spolutvůrkyně scénáře k filmu Hranice lásky, který letos soutěží o hlavní cenu festivalu.
 
Její přirozenou krásu v EBL podtrhnou talentovaní odborníci, ke kterým se následně připojí i stylisté v čele s Milenou Žuravljovou. Ti letos Haně, ale i dalším hvězdám, vyberou trendy outfity z německého módního e-shopu Zalando, který je generálním partnerem EBL.
 
Mimo přehlídky umění těch nejlepších stylistů, kadeřníků a make-up artistů je náš prostor v EBL již tradičně také místem, kde vznikají zajímavé rozhovory, ikonické snímky i hravá videa.
 
Dění můžete sledovat takřka online na našich sociálních sítích a webových stránkách.
FB: https://www.facebook.com/ELLE.cz
IG: https://www.instagram.com/elleczech/?hl=cs
Web: https://www.elle.cz/elle-beauty-lounge
 
Užijte si hvězdný start prázdnin s námi!